TuInfo TuInfo TuInfo
TuInfo TuInfo

Programy dla biura rachunkowego. Linia produktów WAPRO - BIURO WF-KaPeR, WF-Fakir, WF-Best, WF-Gang.

WAPRO BIURO ( rachunkowe ).  Produkty z tej serii głównie dedykowana są dla Biur Rachunkowych. Jest to linia WAPRO BIZNES, rozbudowana o funkcje wspierające i automatyzujące proces obsługi licznych klientów biur rachunkowych. Umożliwia pracę w sieci lokalnej jak i przez Internet oraz obsługę dowolnej liczby podmiotów gospodarczych.

Linia obejmuje aplikacje współpracujące ze sobą w zakresie współdzielenia i wymiany danych w ramach lokalnej sieci komputerowej. Wyposażona jest w funkcje automatyzujące proces definiowania nowych podmiotów i seryjną obsługi dużej liczby klientów. Komunikacja i wymiana danych z klientami biura może odbywać się poprzez Internet - w trybie usług terminalowych lub w trybie off-line dzięki mechanizmom importu i eksportu danych.

 WF-KaPeR BIURO

WF-Kaper - księga podatkowa i ryczałt

Księga podatkowa

WF-Kaper dla biur rachunkowych. Program umożliwiający prowadzenie dokumentacji księgowej oraz rozliczanie podatków. Rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Cechuje się brakiem ograniczenia ewidencjonowanych podmiotów gospodarczych.

 

>> WF-Kaper więcej informacji

>> WF-Kaper aktualizacja / DEMO

 WF-FaKir BIURO

WF-Fakir biuro  

Finanse i księgowość

WF-FaKir BIURO dla biur rachunkowych to program przeznaczony do prowadzenia księgowości - umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków. Cechuje się brakiem ograniczenia ewidencjonowanych podmiotów gospodarczych.

 

>> WF-Fakir więcej informacji

>> WF-Fakir aktualizacja / DEMO

 WF-bEST BIURO

WF-best biuro  

Środki trwałe i amortyzacja

WF-Best dla biur rachunkowych. Program przeznaczony do prowadzenia rozbudowanej ewidencji majątku trwałego, obsługi inwestycji oraz automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych z uwzględnieniem operacji takich jak: modernizacja, przeszacowanie, sprzedaż, likwidacja oraz korekta umorzeń. Cechuje się brakiem ograniczenia ewidencjonowanych podmiotów gospodarczych.

 

>> WF-best więcej informacji

>> WF-best aktualizacja / DEMO

 WF-GANG BIURO

WF-Gang Biuro  

Kadry i płace

WF-Gang dla biur rachunkowychSystem przeznaczony do prowadzenia ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz prowadzenia związanych z zatrudnieniem pracowników, rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Cechuje się brakiem ograniczenia ewidencjonowanych podmiotów gospodarchych.

 

>> WF-Gang więcej informacji

>> WF-Gang aktualizacja / DEMO


Dowiedz się więcej

Cennik programów
   Asseco WAPRO

Aktualne promocje

Zamów nową licencję
   lub aktualizację

Aktualne wersje
WF-Fakturka 7.90.0
WF-Mag 7.90.0
WF-Mag Mobile2 7.70.0
WF-Kaper 7.90.0
WF-Fakir 7.90.0
WF-Gang 7.90.0
WF-Best 7.90.0
WF-Analizy 7.90.0
WF-CRM 7.70.0